03 Sty

Zapewne wiele osób wstawiało na swoją aukcję taki ręcznie robiony (wycinany ze screenu graficznego) spis komentarzy allegro. Jest to bardzo fajne rozwiązanie gdyż potencjalny kupujący może od razu jednym okiem bez zbędnego klikania sprawdzić ostatnie opinie o sprzedawcy (pomijając już fakt ich aktualności). Jednak każdorazowe wycinanie takiej listy ze screenu + szukanie serwera + aktualizacja na aukcjach jest trochę męcząca. Poniżej sposób na błyskawiczne wygenerowanie swojego panelu komentarzy.

02 Sty

Korzystając np. z szablonów aukcji allegro często w tych właśnie szablonach są przyciski do opcji karty użytkownika allegro m.in. strona "O mnie", "Moje aukcje" czy "Moje komentarze". Niestety wiele osób nie wie skąd pobrać linki do podlinkowania ów podstron w swoim szablonie.

23 Gru

Umieszczam krótki poradnik opisujący kwestię wstawienia pobranego szablonu do swojej aukcji allegro. Sprawa jest dość prosta aczkolwiek lepiej jest opisać poszczególne etapy dla użytkowników mniej obeznanych w temacie.

23 Gru

Naturalnie chodzi o bezpłatne ciekawe sposoby na wyróżnienie swoich aukcji spośród setek tysięcy innych (chodzi oczywiście o aukcje allegro). Jeżeli mają Państwo swoje sposoby pragną się Państwo nimi podzielić zapraszam do komentarzy.

21 Gru

Dobrym pomysłem jest wstawienie na swoją aukcję w dziale kontakt aktualnego statusu GG. Jest to bardzo łatwe a może nam pomóc w jeszcze lepszym kontakcie z potencjalnie zainteresowanym klientem.

Strona 1 z 3

Home Poradniki