Regulamin sklepu

Przeczytaj uważnie regulamin naszego sklepu zanim zakupisz i pobierzesz szablon lub inne produkty ze sklepu webaukcje.info. Jeśli masz pytania, skorzystaj z formularza kontaktowego lub wyślij nam wiadomość email.

1. Posiadanie

Zakup produktu nie oznacza przeniesienia praw autorskich na osobę, która go zakupiła. Prawa autorskie pozostają bez zmian nawet po modyfikacji produktu. Wszystkie produkty są własnością sklepu webaukcje.info. Nasze produkty są dostarczane bez jakiejkolwiek gwarancji, wyraźnej lub dorozumianej. Sklep webaukcje.info nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody, w tym między innymi, bezpośrednie, pośrednie, specjalne, przypadkowe lub wynikowe lub inne straty wynikające z używania lub niemożności korzystania z naszych produktów.

2. Modyfikacje

Jesteś upoważniony do wykonania wszelkich niezbędnych modyfikacji naszych produktów w celu dopasowania ich do własnych potrzeb. Jednak zabronione jest rozpowszechnianie zmodyfikowanych plików.

3. Nieautoryzowane używanie produktu

Nie możesz umieszczać żadnego z naszych produktów, zmodyfikowanych lub nie, na płytach CD, dyskietkach, DVD, stronach internetowych lub innych nośnikach w celu redystrybucji lub odsprzedaży, bez uprzedniej pisemnej zgody administratora sklepu webaukcje.info.

4. Aktualizacje

Wszystkie szablony są przygotowywane z użyciem najnowszych wersji oprogramowania. Nie gwarantujemy, że szablon będzie kompatybilny ze starszymi wersjami tego samego oprogramowania.

5. Zwrot pieniędzy

Sklep webaukcje.info oferuje niematerialne produkty z tego względu nie zwracamy środków po zapłacie za produkt. Prosimy o zrozumienie i akceptację tych postanowień przed rozpoczęciem zakupów. Natomiast jeśli zakupiony produkt jest uszkodzony, spróbuj ponownie pobrać plik używając własnego ID. Jeśli pobrany szablon nadal nie działa poprawnie skontaktuj się z Nami.

6. Wsparcie

Szablony i wszelkie inne dodatki są dostarczane "tak jak jest" , bez gwarancji, że będą współpracowały z wszystkimy innymi rozszerzeniami. Ponadto, oferujemy bezpłatne wsparcie za pomocą poczty elektronicznej a także po wcześniejszym uzgodnieniu usługi instalacji.

7. Administrator

Właścicielem serwisu webaukcje.info oraz sklepu będącego jego częścią jest firma:

kontakt


Scroll To Top

Zapisz się do Newslettera by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach w serwisie.
Nikomu nie udostępniamy Twojego maila!