Szablony aukcji allegro, ebay - sklep webaukcje.info

Prezentujemy Państwu sklep z szablonami aukcji. Nasz sklep oferuje szablony dla serwisu allegro oraz ebay (oddzielny dział). Do każdego zakupionego u nas szablonu otrzymują Państwo fachową pomoc techniczną oraz na życzenie bezpłatny hosting. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Szablony aukcji

Sklep oferuje Państwu szeroki asortyment szablonów aukcji. Do wyboru kilkaset przeróżnych modeli/wzorów, zapewne każdy z Państwa znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Szablony przygotowywane są z myślą o największym serwisie aukcyjnym na polskim rynku tz. allegro.pl oczywiście w naszym sklepie znajdą Państwo również szablony do innego popularnego serwisu: ebay (osobny dział). Każdego miesiąca dodajemy nowe szablony aukcji - zapraszamy do odwiedzin.

szablony-aukcji

Bezpłatny hosting szablonu

Dla każdego naszego klienta na życzenie oferujemy całkowicie bezpłatny hosting dla zakupionego szablonu (bezpłatnie na okres 1roku z możliwością taniego przedłużenia). Pliki szablonu zostaną umieszczone na szybkim komercyjnym serwerze dzięki któremu szablon na Twojej aukcji załaduje się błyskawicznie. W przypadku chęci skorzystania z oferty hostingu prosimy o kontakt z naszymi pracownikami. Nasi pracownicy wgrają szablon na serwer a Państwo otrzymają gotowy kod do wklejenia na swoją aukcję.

hosting-szablonu

Szybka pomoc techniczna

Każdy z naszych klientów może liczyć na szybką i całkowicie bezpłatną pomoc techniczną. Pomożemy z wstawieniem szablonu do swojej aukcji w jego edycji oraz odpowiemy na inne Państwa pytania. Serdecznie zapraszamy do kontaktu, nasi pracownicy są do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 do 16.00.

pomoc-techniczna

Scroll To Top

Zapisz się do Newslettera by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach w serwisie.
Nikomu nie udostępniamy Twojego maila!