Szablon aukcji allegro - KOMPLET

139,00 zł

149,00 zł

-10,00 zł

Nowoczesny szablon aukcji

Pełen komplet do rozpoczęcia sprzedaży w serwisie allegro

Zaprojektowany przez nas szablon cechuje wysoka funkcjonalność oraz estetyka dzięki której klienci z pewnością zapamiętają Państwa aukcje i będą wracać do oferty także w przyszłości.

Hosting szablonu Ważność: 12msc.

W ramach usługi oferujemy możliwość utrzymania plików graficznych szablonu na naszych serwerach przez okres 12 miesięcy całkowicie bezpłatnie! Szybkie serwery LiteSpeed Enterprise z dyskami SSD.

Proste logo do szablonu

W ramach aukcji otrzymasz także prosty projekt logo dla swojej aukcji. Logo może zawierać nazwę użytkownika allegro lub własnej firmy.

Wsparcie techniczne Ważność: 12msc.

Pomoc techniczna udzielana jest w naszym systemie klienckim (własne konto klienta z dostępem do historii realizacji/zgłoszeń). Oczywiście pod pojęciem pomocy technicznej rozumiemy odpowiedzi na wszelkie zgłoszenia ewentualnych błędów w działaniu realizacji czy odpowiadaniu na ogólne zagadnienia dot. wdrożenia.

Produkt

Kwestie techniczne

Hosting szablonu, wsparcie techniczne oraz program do wgrywania zdjęć to oferta z datą ważności - 12miesięcy. Po tym okresie mogą Państwo przenieść zdjęcia na swój serwer lub odpłatnie przedłużyć ważność usługi o kolejny rok w naszej firmie.

Info

Podobne produkty

Scroll To Top

Zapisz się do Newslettera by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach w serwisie.
Nikomu nie udostępniamy Twojego maila!